Tenis Klub parkety.jpg
Restaurace Tenis Klub Hradec Králové s teplou kuchyní a tanečním parketem, salónkem, školící místností a letní terasou s grilem je v Hradci Králové v Malšovicích-Zámostí.
Zpet na seznam restauraci.jpg
Užitečné odkazy:
hudebníci a DJs

hudebníci a DJs

MUSIC POPTÁVKA - zde si snadno zajistíte hudbu na Vaši veřejnou akci i na soukromý večírek, či svatbu. Osvědčení hudebníci z Vašeho blízkého okolí i z celých Východních Čech.
fotografové

fotografové

Katalog východočeských fotografů - zde si snadno vyhledáte svatebního fotografa z blízkého okolí i z celých Východních Čech.
Zde naleznete DJe z okolí i z celých Východních Čech
Zde naleznete DJe z okolí i z celých Východních Čech
Svatební web

Svatební web

Svatební magazín a podrobný katalog svatebních služeb ve Východních Čechách.
Portál, katalog a vyhledávač internetových stránek..
SEO Rozcestník

Restaurace Tenis Klub Hradec Králové - restaurant Tenis Club v Hradci Králové

Historie a současnost Restaurace Tenis Klub v Hradci Králové
Restaurace Tenis Klub v Hradci Králové (též nazývaná Restaurant Tenis Club) má hlavní vnitřní prostor pro 130 hostů, salónek pro 25 hostů, školící místnost pro 60 osob, a letní terasu s grilem pro 80 hostů. V restauraci je též taneční parket, a jsou zde servírována jídla z kuchyně, která je též součástí tohoto podniku. U Tenis Klubu je prostorné parkoviště s bezplatným parkováním. Další možnou zábavou v klubu je např. projekce sportovních přenosů, kulečník, nebo též stolní fotbálek.
Catering: Kuchaři Tenis Klubu zajistí občerstvení i mimo prostory klubu, např. na firemní akce, nebo též na soukromé párty a večírky. V nabídce jsou dle dohody jídla teplé i studené kuchyně.
zvětšit
zvětšit
zvětšit
zvětšit
zvětšit
zvětšit
zvětšit
zvětšit
Provoz restaurace
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
od 11:00 hod - do 15:00 hod
od 11:00 hod - do 15:00 hod
od 11:00 hod - do 21:00 hod
od 11:00 hod - do 15:00 hod
od 11:00 hod - do 21:00 hod
rezervováno pro akce (dle požadavků)
zavřeno
Od pondělí do pátku Restaurace Tenis Club Hradec Králové nabízí denní menu za 69 Kč. K dispozici bývá možnost výběru ze dvou menu. V jídelním lístku je nabídka i dalších pokrmů, např. Kuřecí měšec plněný brokolicí a hermelínem, Kuřecí špízky s rajčátkem a slaninou na česneku, Grilovaná uzená krkovička s bramboráčky a salátem s kysaného zelí, Masový špíz na cibulové omáčce, Navinulá cibule s vepřovou kotletou a fazolkami, Široké nudle s fazolkami a sušenou šunkou, Smažený vepřový/kuřecí řízek, domluvit lze třeba i Pečená kachna, karlovarský a bramborový knedlí, zelí.
V Tenis Clubu se točí pivo Pilsner Urquell. Zajímavostí je specální rumový lístek, kde je nabídka 43 druhů Rumu.
.------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- REKLAMA ------------
zvětšit
zvětšit
Adresa:

Restaurace Tenis Klub
Zámostí 684  -Malšovice
500 09 Hradec Králové


Provozovatel:

Petr Havel
Tel/fax:  +420 495 270 636
Mobil:   +420 604 890 821

 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one